YUFKA MAKİNESİ  

Yufka Yedek Makinesi ismi ile piyasaya sürdüğümüz bu makinemizin ayarlanabilir merdaneleri ile 60 cm. genişliğe kadar yufka hamuru hazırlamak hemde kalınlık ayarı yaparak pide, lahmacun gibi küçük ebatlı hamur işlerinin üretiminide gerçekleştirmek mümkün olmaktadır.

Yufka yedek makinesi kolay kurulumu kısa sürede hizmete alınabilmektedir, küçük boyutları ile hem yer sıkıntısı olan ufak işletmeler hem de alandan tasarruf ederek daha rahat çalışma imkanı arayan büyük işletmelerin tercihi olmaktadır.

Ezilme ve darbeye dayanıklı merdaneleri ile hamurun her noktasını eşit şekilde ezerek su çekmesinde kolaylık sağlar. Bu sayede doğal nem oranınıda muhafaza eden hamur daha kolay pişirilebilmektedir.

Yufka yedek makinesi ile hızlı bir şekilde yufka üretimi yapılabilmektedir, hem elde hemde açma makinesinde üretilecek yufkalar için ön hazırlığı hızlı bir şekilde gerçekleştiren makinemiz işçilik maliyetlerinizi düşürür. Ayrıca adet/saat bazında ölçülebilen üretim sürecinde sağladığı yüksek üretim miktarları ile işletmenizin hedeflerinde büyüme sağlamasına yardımcı olur.

Detaylı bilgi için bize ulaşın. Yufka Yedek Makinesi Teknik Özellikleri


Davutpaşa Cad. Kale İş Merkezi No:78-80 Topkapı-İstanbul / Türkiye

Tel: 0212 482 53 40 | Cep: 0532 518 28 06

Kesikoğlu Makine - 2012

Tüm Hakları Saklıdır. Kullanım Koşulları