YUFKA MAKİNESİ  


KULLANIM KOŞULLARI


www.yufka-makinesi.com, www.yufka-makinasi.com ve www.yufka-makinasi.net alan adları altında yayınlanmakta olan, Kesikoğlu Makine "Yufka Açma Makinesi" ürün tanıtım internet sitesinde bulunan her türlü ses, görüntü, video, logo, resim, yazı içeren bilgi ve belge, ticari marka ve her tür fikri mülkiyet Kesikoğlu Makine' ye aittir. Bahsi geçen her türlü ses, görüntü, video, logo, resim, yazı içeren bilgi ve belge, ticari marka ve her türlü fikri mülkiyet, sadece Kesikoğlu Makine yöneticilerinin izni ile kullanılmaktadır ve telif hakları kapsamındadır. Bu dataları kopyalamak, kiralamak, ödünç vermek, alıntılamak, üzerinde izinsiz olarak değişiklik yapmak, iletmek ve yayınlamak yasaktır. Bu siteden alınan her türlü ses, görüntü, video, resim, yazı içeren bilgi ve belge satılamaz veya kaynak belirtilmeden izinsiz olarak dağıtılamaz. Kesikoğlu Makine "Yufka Açma Makinesi" ürün tanıtım internet sitesinde tanıtımı yapılan ürün kullanılarak imalatı yapılan diğer ürünlere ait fotoğraflar alıntıdır ve bu ilgili sayfalarda açıkça belirtilmektedir.

Kesikoğlu Makine "Yufka Açma Makinesi" ürün tanıtım internet sitesinde yer alan bazı bağlantılar sizi Kesikoğlu Makine "Yufka Açma Makinesi" ürün tanıtım internet sitesi ağının dışına götürebilir. Kesikoğlu Makine, bu sitelerin içeriği, doğruluğu veya işleviyle ilgili olarak, hiç bir sorumluluk üstlenmez. Bu bağlantılar iyi niyet çerçevesinde ve kullanıcılara kolaylık sağlamak amacıyla sunulmaktadır. Kesikoğlu Makine bağlantısını verdiği sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten veya içerikten sorumlu değildir. Kesikoğlu Makine veya bu sitenin oluşturulması, üretilmesi veya iletilmesinde yer alan diğer herhangi bir üçüncü taraf, bu siteye erişim veya sitenin kullanımından doğabilecek doğrudan, dolaylı, arızi, tali veya cezai zarar, ziyan veya Kesikoğlu Makine' nin bilgisi dışında sisteme bulaşması muhtemel bir virüs, ad-ware, spy-ware, malware ile BrowserHiJacker, Trojan, Keylogger gibi izleme araçları yada kötü niyetli yazılımlar sebebi oluşabilecek hasar, zarar, ziyan veya kayıplardan sorumlu tutulamaz.

İnternet aracılığıyla Kesikoğlu Makine' ye ilettiğiniz her tür yorum, öneri, fikir, grafik ve belgenin sınırsız kullanım ve internet sitesinde yayın hakkı, gönderene veya başka bir kişiye herhangi bir ödeme yapılmaksızın yalnızca Kesikoğlu Makine mülkiyetine geçecektir.

18 yaşından küçükler ile cezai ehliyet ve sorumluluğu bulunmayanların Kesikoğlu Makine "Yufka Açma Makinesi" ürün tanıtım internet sitesine velileri, vasileri ya da yasal sorumluluğunda bulundukları kişilerden izin almaksızın bilgi sunmalarından Kesikoğlu Makine sorumlu tutulamaz.

 
GİZLİLİK BİLDİRİMİ

Kesikoğlu Makine, ziyaretçileri tarafından sitesindeki formlar aracılığıyla sunulan kişisel verileri (isminiz, elektronik posta adresiniz, iş ve ev adresiniz, telefon numaranız, v.b.) web sitesi ve sunucuları üzerinde barındırmayacağını, üçüncü kişilere satmayacağını, kiralamayacağını, hiç bir şekilde kullandırtmayacağını ve açıktan yayınlamayacağını taahhüt eder.

Kesikoğlu Makine, bu bilgileri sizler ile irtibat kurabilmek, geri bildirimde bulunmak, basılı yayınlar/yazışmalar göndermek, elektronik posta ile basın bültenleri veya bildirimler göndermek amacı ile kullanabilir. Vermiş olduğunuz ya da vereceğiniz tüm kişisel bilgilere sadece yetkili Kesikoğlu Makine yöneticileri ve bu bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan çalışan ve temsilcileri erişebilirler. Kesikoğlu Makine, kişi kimliklerini açıklamadan, istatistiksel bilgileri (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, v.b.), web sitesini iyileştirmek ve genel olarak tüketicileri hakkında daha çok bilgi sahibi olmak amacıyla kullanır. Kişisel bilgiler dışındaki bu istatistiki bilgiler, ziyaretçileri bilgilendirme ve kullanım kolaylığı sağlama amacı ile gerek görüldüğü takdirde internet sitesinde yayınlanabilir fakat başka bir amaç veya hizmet için üçüncü kişilere açıklanmaz ve verilmez.

Kesikoğlu Makine "Yufka Açma Makinesi" ürün tanıtım internet sitesindeki bağlantılar aracılığıyla gideceğiniz diğer sitelerin, Kesikoğlu Makine Gizlilik İlkeleri'ne uyacağını garanti edilmez. Bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.


Davutpaşa Cad. Kale İş Merkezi No:78-80 Topkapı-İstanbul / Türkiye

0212 482 53 40

Kesikoğlu Makine - 2012

Tüm Hakları Saklıdır. Kullanım Koşulları