YUFKA MAKİNESİ  

Yufka açma makinesi imalatında ülkemizin öncü firmalarından olan Kesikoğlu Makina 1998 yılında Selahattin Kesik tarafından kurulmuştur. Firmamız Türkiye'de ilk defa CNC Router, Masaüstü CNC ve Pantoğraf makinalarının yerli üretimini gerçekleştirmiştir. Ürettiğimiz makinalar arasında Hot Foil Stamping, Sıcak Baskı Presleri, Klişe Baskı Makineleri ve Lineer otomasyon mekanikleri yer almaktadır. 

Topkapı-Davutpaşa Kale İş Merkezinde faaliyet gösteren firmamız tüm ölçeklerdeki makine üreticilerinin otomasyon makinelerinde yaşadıkları sorunlarada otomasyon çözüm ekibi ile yardımcı olmaktadır.

Kesikoğlu Makina kurulduğu günden günümüze kaliteli üretimi ve satış sonrası hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini her zaman önde tutmuştur. Uzman kadromuzla üretimini yaptığımız makinaların tüm mekanik aksamı ve otomasyon yazılımlarını kendi bünyemizde projelendirerek üretiminini yapabilmekteyiz. İmalat, satış ve servis hizmetleri ile kalitesini ispatlamış olan Kesikoğlu Makina yurtiçi üretimlerine satış sonrası desteği vermekte ayrıca yurtdışından gelen makina taleplerine de cevap vermektedir. Firmamızın üretimini yaptığı tüm makineler ile ilgili bilgileri görüntülemek için firma web sitemizi ziyaret etmenizi öneririz.


AVANTAJLARI TEKNİK ÖZELLİKLER
BEĞEN
 Hamurun her noktasında eşit ezerek su çekme ve pişmesinde kolaylık sağlar.

İşçilik maliyetleri ve sürelerinde sağladığı tasarruf ile ürün maliyetini düşürür, daha fazla üretim imkanı sağlar.

Dijital kontrol sistemi ile dişliler ve silindirler arasına bez, fırça vb. yabancı maddelerin girmesinden kaynaklanabilecek arızaların önüne geçer, geri hareket kabiliyeti ile kolay temizlenir.


Davutpaşa Cad. Kale İş Merkezi No:78-80 Topkapı-İstanbul / Türkiye

Tel: 0212 482 53 40 | Cep: 0532 518 28 06

Kesikoğlu Makine - 2012

Tüm Hakları Saklıdır. Kullanım Koşulları