YUFKA MAKİNESİ  
  • Açtığnız hamurun her noktasını eşit oranda ezerek su çekme kapasitesini arttırır. Bu sayede hamurun doğal nemini muhafaza etmesini ve kolay pişmesini sağlar.
  • Sadece "Yufka Yedek Makinesi" ile dahi işçilik maliyetlerinde azalma sağlar. Yufka hamurunu 60 cm. ye kadar açarak ister elde isterseniz "Yufka Açma Makinesi" ile büyütebileceğiniz kıvama getirir. "Yufka Açma Makinesi" ile çok sayıda ön hazırlığı yapılmış yufkayı tek seferde açarak zamandan tasarruf edersiniz.
  • Tüm bu işçilik ve üretim hızı avantajları ile işletmenizin ürün birim maliyetini düşürür ve tam tersi olarakta üretim hızını arttırır. Bu sayede hem üretim kabiliyetinizin hemde rekabet gücünüzün artmasına katkıda bulunur.
  • Makinelerimiz dijital kontrol sistemleri vasıtası ile dişli aksamı ya da silindirler arasına bez, fırça vb. yabancı maddelerin girmesi durumunda müdahale ederek bu sebepten kaynaklanabilecek arızaların önüne geçer.
  • Merdanelerin geri hareket kabiliyeti ile kolayca temizlenir.

NELER YAPILABİLİR?    


Yufka hazırlama ve açma makinelerimizin ayarlanabilir merdane yüksekliği sayesinde istediğiniz kalınlıkta açarak yufkadan mamül her türlü börek ve tatlı çeşitleri üretilebilmektedir. Yukarıda bahsettiğimiz avantajları ile alışık olduğumuz Türk damak tadına uygun yufka imalatını yapabilir ayrıca Yufka Yedek Makinesinin merdane yüksekliği ayarlama imkanı sayesinde küçük çaplı hamur üretimleri yapabilir, lahmacun hamurundan pide hamuruna kadar geniş bir yelpazede üretim yapabilirsiniz.

Hamur Mamülleri Resimleri Alıntıdır.

Davutpaşa Cad. Kale İş Merkezi No:78-80 Topkapı-İstanbul / Türkiye

Tel: 0212 482 53 40 | Cep: 0532 518 28 06

Kesikoğlu Makine - 2012

Tüm Hakları Saklıdır. Kullanım Koşulları